SAĞLAM , KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET

      KADİR KAYNAK ATÖLYESİ

         Paslanmaz Sac’dan İmal

                  Ettiğimiz Ürün

Hakkımızda

 

Telefon: 0 (212) 577 52 49

Faks: 0 (212) 577 52 49

E-posta: mail@kadirkaynakatolyesi.com

Kadir Kaynak Atölyesi kurulduğu günden bugüne sürekli gelişim ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine prensip edinerek 22 yıllık tecrübesiyle sektöründe aranan bir firma olmuştur.

Firmamız gelişen en son kaynak teknolojisiyle birlikte her türlü malzemeden oluşmuş kalıp kaynakları , paslanmaz sac’dan imal edilen kazan ve depolar, argon, alüminyum, gaz altı, gümüş, sarı kaynak çeşitleri ile döküm ve çelik malzemeden oluşmuş parçaları en iyi kalite ve uygun fiyatla kaynatarak eskisinden daha uzun ömürlü hale getirmektedir.

Kadir Kaynak geçmişte ve bugünde olduğu gibi kalite ve hizmetimizi en üst seviyeye çıkarmak adına tezgah parkurumuzda son teknoloji kaynak makinalarımızı artırarak kalitemizi belgelendirme adına başlattığımız çalışmaları en kısa zamanda sonlandırarak siz değerli müşterilerimizin desteğiyle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

 

 

 

 

Kadir Kaynak Atölyesi

 

     1987

Vizyonumuz

 

Müşteri  beklentileri doğrultusunda doğru çözümleri en yeni teknoloji ve maliyetle sunabilen, rekabetçi , global bir kurum olmak yolunda en doğru adımları atmaktır.

 

Misyonumuz

 

Günümüz Teknolojisini kullanarak 22 yıllık tecrübemizle birlikte müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yüksek standartlarda sağlam , kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.